BLOG

Zapraszam Państwa do odwiedzenia naszego bloga.
Znajdziecie tam wiele porad, inspiracji i ciekawostek architektonicznych. Poznacie nasze najnowsze projekty, nad którymi obecnie pracujemy. Zobaczycie liczne fotografie ciekawych miejsc, architektury, przyrody i nie tylko. A jeśli, któraś z fotografii naszego autorstwa przypadnie Państwu do gustu, to zaproponujemy jej wydruk w postaci grafiki lub fototapety. 


Poniżej kilka przykładowych postów z naszego bloga

 

środa, 31 maja 2017

Greenery

Greenery to kolor roku 2017. Stał się on motywem przewodnim najnowszej aranżacji wnętrz apartamentu. Kolor zielony w wielu jego odcieniach nierozerwalnie wiąże się roślinnością. To właśnie motywy roślinne pojawiają się głównie na okładzinach ściennych. Rozpoczynając pracę nad wnętrzami apartamentu stworzyłam tablicę inspiracji, która od razu pozwala nakreślić kierunek projektowania.

 
 

piątek, 15 stycznia 2016

Urządzamy przedpokój

Urządzanie przedpokoju bardzo często zostawiamy na końcu. Niesłusznie. Właśnie to wnętrze zasługuje na szczególną uwagę i zaangażowanie. To w nim witamy naszych gości i to on stanowi wizytówkę naszego domu czy mieszkania. Jest również zapowiedzią tego, co zobaczymy w kolejnych wnętrzach. Dziś propozycja aranżacji przedpokoju w stylu skandynawskim. Wiem, że to właśnie ten styl przypadł Wam najbardziej do gustu. Cenimy go za prostotę, ponadczasowość i naturalne materiały.

 

poniedziałek, 11 maja 2015

Przebudowa lodowego baru w Lindos / Rebuilding The Ice Bar Lindos

A oto film opowiadający o tym, jak został przebudowany lodowy bar w Lindos. Zapraszam :)

 

wtorek, 2 września 2014

ARCHITEKTURA NA ŚWIECIE: Hotel Casa Do Conto w Porto, Portugalia.

Dzisiejszym wpisem chciałabym zainicjować nowy cykl artykułów: Architektura na świecie.
Cykl ten będzie poświęcony architekturze, która dla mnie samej, stanowi inspiracje w codziennej pracy zawodowej. Architekturze, która według mojej subiektywnej oceny warta jest uwagi.
Hotel Casa Do Conto w Porto (Portugalia) to przykład dobrej architektury, w której umiejętnie połączono klasykę z nowoczesnością. XIX - wieczny budynek został odrestaurowany przez Pedra Liquida Architects. (...)

 
 

wtorek, 20 sierpnia 2014

Miejsce do pracy w domu lub mieszkaniu.

Dziś chciałabym zaproponować cztery aranżacje miejsca do pracy w domu lub mieszkaniu. Ciekawa jestem, która z propozycji spodoba się Wam najbardziej? 

 

wtorek, 27 maja 2014

Pokazy mody na wiosnę-lato 2014 już za nami. Zarówno w Londynie, Paryżu jak i w Mediolanie królowały wzory. To one właśnie zagościły we wnętrzach. (...)